Teuta dhe Adonisi shfaqen përkrah njëri tjetrit! (FOTO)

By

Dyshja e njohur, Teuta Krasniqi dhe Adonis Morina të cilët para 1 muaji u bënë edhe prindër të një vajze nuk po mund të ndahen për asnjë moment nga njëri tjetri.

Dita e sotme i gjeti çiftin në lëvizje teksa u panë në makinë e ndoshta ky rrugëtim kishte të bënte me përgatitjet për festat e fundvitit të cilat janë më afër se kurrë.

Kujtojmë se në aspektin profesional Teuta sapo ka nisur xhirimet për filmin e ri ‘Një tregim në prishtinë’ ku do të luaj njërin nga rolet kryesore krahas aktorit Donat Qosja.

Premiera e filmit në fjalë pritet të shfaqet në muajin qershor teksa faza tjetër e xhirimeve pritet të kryhet në muajin shkurt përsëri në Prishtinë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm