‘Tërmet’ sonte në kryeqytet, Ghetto Geasy performon i vetëm në Zone Club (FOTO)

By

Sonte në Zone Club, pritet të jetë një natë ‘bombastike’ pasi lideri i Babastars, Ghetto Geasy, kësaj radhe do të performojë i vetëm.

Reperi që po vazhdon të mbajë fronin për hite, lëshoi dy projekte këtë verë të cilat numërojnë miliona klikime të arritura për pak kohë, një me Florin për ‘Dashni me Raki’ dhe një me Mjakin për ‘Paris Milano.

Ghetto Geasy sonte rikthehet në kryeqytet për ta ndezur publikun pa ndihmën e asnjërit prej bashkëpunëtorëve të tij./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BmbAXvJBrCf/?taken-by=zoneclub

Artikuj të ngjashëm