Tërmet në Shqipëri? Ja cila këngëtare e shkaktoi

By

Lëkundje tërmeti janë ndjerë në Tiranë, në orën 11:00 të paradites së të mërkurës.

Epiqendra e tërmetit ishte 31 km në veriperëndim të Tiranë e lëkundjet janë ndjerë edhe në Vlorë, Durrës dhe Fier.

“Por tërmeti s’ishte që natyrore” – sepse ishte këngëtarja shqiptare Enca Haxhia ajo që e shkaktoi atë!

Po si është e mundur?

Epo, të paktën kështu ka thënë Enca në profilin e saj në Instagram, ku kërkon ndjesë për tërmetin që shkaktoi duke e lëshuar për ta dëgjuar këngën e saj të re.

Ahaaa, e kuptuam! Kënga e Encës paska me qenë “tërmet”…

 

Artikuj të ngjashëm