Tërmet në Los Angeles, artisti shqiptar tregon gjendjen e tij

By

Një seri tërmetesh tronditën zonën e Los Anxhelesit të enjten në mëngjes.

Tërmeti më i madh, me magnitudë 4,2, u raportua në 4:29 am dhe u përqendrua pranë San Fernando, sipas Anketës Gjeologjike të Sh.B.A. Ajo u ndje në pellgun L.A. dhe në County County, por nuk u raportua për dëme.

Edhe artisti me prejardhje shqiptare, GASHI, kishte ndjerë tërmetin.

Reperi Gashi me anë të një postimi tha se ishte duke fjetur kur ndodhi tërmeti, ndërsa shpreson që të gjithë të jenë mirë.

“Isha duke fjetur gjumë të mirë kur goditu ky tërmet… shpresoj që të gjithë miqtë e mi në Los Angeles të jenë mirë”, shkroi ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm