Teksa xhiron videoklipin e ri, Dua Lipa fotografohet duke tymosur

By

Dua Lipa u fotografua duke pirë duhan jashtë kabinës së saj, ndërsa ishte në robdeshambër, ndërsa morri pak pushim nga xhirimet e videoklipit të ri.

Chic: The 24-year-old had slipped the robe on over yellow swimwear as she sported a full face of make-up and wore her blonde locks in an elegant chignon

Taking a moment: Dua Lipa was seen smoking in her dressing gown as she hung out in her trailer during a break from shooting her new music video in New York

Dua u fotografua duke ecur në rrugë përpara se të mbërrinte në grup, duke veshur një bluzë, një xhaketë lëkure dhe një shall të Burberry.

Kur nuk është duke punuar, Dua është parë shpesh krah të dashurit të saj, Anwar Hadid, 20 vjeçare, motrat e të cilit janë supermodelet Gigi dhe Bella.

Dysh raportohet se u zhvendosën me njëri-tjetrin pas vetëm dy muajsh lidhje.

Burimi: Dailymail.co.uk

 

Artikuj të ngjashëm