Teksa Ariana ‘vajtonte’ ndarjen, ky ishte reagimi i Don Xhonit

By

Tashmë nuk ka dyshime sa i përket ndarjes së çiftit Don Xhoni-Ariana.

Ishin sjelljet në rrjete sociale dhe një reagim i bukuroshes koreano-ruse ato që nuk lanë hapësirë për mëdyshje.

Ajo përmes një postimi në Instagram, ‘vajtoi’ ndarjen dhe raportin me reperin drenicas duke u shprehur:

“Ishte histori e bukur. Mirëupafshim. Përkushtimi që ta dhashë nuk ipet as nga qentë më besnik. Tash, mund të ndihesh krenar me veten”.

Por, saktësisht në atë periudhë, rreth mesnatës, reperi duket të mos e ketë çarë kokën për këtë pjesë.

Ai ka publikuar fotografi të një ëmbëlsire pas iftari, tërësisht i papenguar nga përjetimi i dukshëm emocional që rusja pati nga ndarja e rrugëve.

Për Donin, mesa duket ishte bukur për aq sa zgjati por kaq! Ai ka zgjedhur të ecë tutje, i pashqetësuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm