Tea Trifoni duket krejtësisht ndryshe tani!

By

Për muaj të tërë, Tea Trifoni na ka servirë me modele të ndryshme flokësh – aq sa s’mund t’i vëmë gishtin cili i shkon më shumë.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi, duke debutuar me stilin e ri të flokëve.

Ajo i është bashkuar trendit të këtij viti që është flokë të gjatë me onde të lehta – model sirenë i flokëve.

Teksa pozo për fotografi ajo ka të veshur një palë sandale dhe një fustan bezhë të ngushtë që puth këndshëm hiret e saj. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tea (@tea.trifoni)

Artikuj të ngjashëm