Tea tregon cila është fobia e saj më e madhe (VIDEO)

By

Tea ka treguar cila është fobia e saj më e madhe.

Pak javë më parë, ajo iu ka përgjigjur pyetjeve provokative të Prive, ku ndër të tjerash foli për lidhje, virgjërinë dhe shumëçka tjetër.

Ndiqni videon më poshtë për t’i kuptuar shumë përgjigje nga ish-konkurrentja e ‘Për’puthen’./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm