Tea thyen heshtjen: Zbulon gjithë të vërtetën e saj!

By

Personazhet më të përfolura të ditëve të fundit janë padyshim Tea, Beart dhe Andi nga “Për’puthen”.

Historia që u tregua në ekran, se kishte nisur një histori dashurie mes Teas e Andit dhe largimi i tyre si çift ishte tejet i komentuar, por pak ditë më vonë u zbulua se e gjitha kjo ishte një gënjeshtër.

Pas shumë ditësh, komentimi e versioneve të Andit e Beartit, Tea kishte qëndruar deri më sot.

Por heshtja u thye, përmes një vjdeo të hedhur në YouTube.

Ajo zbulon versionin e saj për gjithë ngjarjen që ka ndodhur, duke shtuar se produksioni kanë qenë në dijeni të historisë me Beartin, e po ashtu fotografitë mes tyre i kishin publikuar vetë, edhe pse ishin në njohuri se do të ofendoheshin, e madje kishin marrë dhe kërcënime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm