Tea e pranon publikisht se ka nisur një lidhje të re (FOTO)

By

Pas romancës së famshme me Beartin, Tea ka pranuar se ka nisur një lidhje të re.

Në Instagram, ish konkurrentja e ‘Për’puthen’ i tha ‘Jo’ dikujt që e pyeti nëse është beqare.

Tea nuk ka dhënë detaje e as nuk ka treguar se për kë bëhet fjalë gjithsesi, ajo qenka e dashuruar dhe së shpejti mund të kemi ndonjë lajm të ri nga ajo./Prive.al

Artikuj të ngjashëm