Të shtunën spoti eksplicit i Fjolla Morinës!

By

Që nga lindja nga solli klip të ri por nuk ka pushuar së punuari. Këngëtarja Fjolla Morina ka realizuar disa këngë dhe njëra nga to është mëse gati.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e saj të parë me reperin Elinel në një projekt shumë ndryshe dhe interesant si duo.

Klipi do të ketë skena shumë të nxehta që janë përshtatur me lirikën e shkruar nga Elinel.

Spoti është punuar nga MaxProduction dhe do të publikohet të shtunën.

Artikuj të ngjashëm