Të sapo fejuar: Justin Bieber dhe Hailey Baldwin, kalojnë fundjavën në shtëpinë 5 milionë dollarëshe

By

Këngëtari i famshëm amerikan Justin Bieber, ka marrë përsipër detyrën e shoferit e ka nxjerrë për një kafe jashtë shtëpisë të fejuarën e tij, modelen Hailey Baldwin.

krijuesi 24 vjeçar i këngës “Love Yourself”, janë parë duke u shëtitur me një Mercedes Benz gjatë të hënës në mëngjes në Los Angeles.

Por një ditë më parë ata janë parë duke fluturuar për në Ontario të Kanadasë, prej nga edhe vjen Justin.

Dyshja raportohet të kenë kaluar fundjavën në shtëpinë e tyre të re që u ka kushtuar 5 milionë dollarë, bashkë me babain e Justin, Jeremyn dhe familjen e tij. /Prive.al

justin bieber and hailey baldwin head out for morning coffee run054156943

 

 

Artikuj të ngjashëm