Të rralla janë të tilla falënderime, Ermal Fejzullahu mirënjohës për përkrahjen

By

Falënderimet e tilla janë të rralla…

Ermal Fejzullahu sot ndaloi për pak minuta dhe shkroi disa rreshta për të gjithë ata që e kanë përkrahur gjatë këtyre 16 viteve në karrierë.

Përveç kësaj, ai paralajmëroi një bashkëpunim për të cilin nuk ka dhënë detaje.

“Po du me falemderu krejt publikun shqipetar kudo qe jeni per perkrahjen qe ma keni bo per 16 vjet . Ju jam borgjli gjithe jeten qe tmundohem me ju sjell kange dhe risi, pa juve asgje sdo te ishte e mundur. Ju njoftoj se brenda pak diteve ka me pas nje super bashkepunim .. me shume dashni dhe rrespekt i juaji Ermal Fejzullahu”, ka shkruar këngëtari./Prive.al

Artikuj të ngjashëm