Të rejat e Aida Doçit (VIDEO)

By

Para pak ditësh, Aida Doçi publikoi këngën me titull “Qabja pa njerëz” e cila nuk ishte e shoqëruar me videoklip.

Pas kësaj, këngëtarja shpalosi të rejat e saj në një intervistë dhënë për Prive.

Çfarë ka të re tek ajo dhe çfarë planesh ka për të ardhmen, e kuptoni vetëm duke shtypur videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm