Të porsamartuarit e famshëm, muajin e mjaltit po e bëjnë në PARAJSË tokësore!

By

Çifti i porsamartuar, Nick Jonas dhe aktorja Priyanka Chopra, po e shijojnë muajin e mjaltit në PARAJSË!

Këngëtari Jonas e ka publikuar në Instagramin e tij një fotografi nga pushimet me tashmë gruan e tij në ishujt Karaibe.

Nick Jonas & Priyanka Chopra Kick Off Caribbean Honeymoon!

“Z. Dhe Znj, Jonas”, ka shkruar ai në fotografinë e dyshes, ku çifti shihen të veshur e të kuruar e kanë pozuar pranë një pishine.

Nik dhe Priyanka janë martuar gjatë muajit të kaluar, duke e shënuar martesën e tyre me shumë ceremoniale. Ata po ashtu para se të shkonin në Karaibe, i kaluan ca ditë skijimi në Zvicër. /Prive.al

View this post on Instagram

Mr. & Mrs. Jonas

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas) on

Artikuj të ngjashëm