Të pëlqej më shumë e veshur apo e zhveshur? Mihrije Braha vë në siklet Naim Abazin

By

Ata po që janë një çift simpatik dhe që kanë shumë harmoni në mes vete.

Kanë shumë vjet që janë martuar dhe kanë një djalë, ndërsa ende vazhdojnë te kenë një martesë të lumtur.

Të ftuar në emisionin e së dielës në Top Channel, ata të dy i janë nënshtruar një sfide të quajtur “Këndi i së vërtetës”.

Në bisedë e sipër, Mihrija i bëri një pyetje Naimit, sigurisht të përgatitur nga produksioni.

“Të pëlqej më shumë e veshur apo e zhveshur?”, i thotë ajo me të qeshura.

“Paj, dëgjo: ti e di që më pëlqen e zhveshur gjithmonë, por aman kur dalim vishu se s’ka kuptim”, ka thënë me shumë siklet Abazi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm