Të pasmet si të Luana Vjollcës!

By

Mbahet si një ndër fytyrat e ekranit më të bukura shqiptare. Ajo është prezente tash e një kohë në televizion, duke qenë një ndër figurat më të rëndësishme të Top Channel në Shqipëri.

Moderatorja Luana Vjollca, ka një paraqitje tejet të kuruar në publik.

E rregulluar, gjithnjë e veshur me rroba që i shfaqin në mënyrë perfekte format e saj, ajo është ndër vajzat më seksi që njeh publiku.

Sigurisht, një rol të madh në këto forma luan palestra, së cilës ajo i është dedikuar.

Kështu, Luana ka arritur të ketë të pasme të formuara nga ushtrimet fizike, dhe këtë nuk heziton ta shfaqë përmes imazheve në rrjetet sociale.

E veshur në një fustan të zi e të ngushtë për emisionin e saj të radhës, ajo duket mahnitëse. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm