Të pasme të reja, shtëpi e re! Njihuni me “strehën” e re luksoze të Linda Halimit

By

Kjo periudhë qenka e mbushur me ndryshime për Linda Halimin dhe jo vetëm në trupin e saj.

Rreth dhjetë ditë pasi ajo realizoi intervenimin në të pasmet e saj për të arritur format ideale, radha ka qenë për diçka tjetër.

View this post on Instagram

A post shared by ♈️ 𝔏𝔦𝔫𝔡𝔦𝔱𝔞 ♈️ Linda Halimi (@linditaworld)

Ajo është zhvendosur nga shtëpia e saj në Atlanta, për një tjetër “strehë” të familjes.

Lindita me vajzën dhe bashkëshortin nuk do jetojnë më në një shtëpi por një një rezidencë të apartamenteve luksoze.

Në një hapësirë gjigante, lokacion perfekt, siç është shprehur Lindita, ishte “koha për diçka më të madhe e më të bukur”.

Një tur të shtëpisë ajo e ka bërë me ndjekësit në rrjetin social Instagram duke zbuluar saktësisht të gjitha nga shtëpia e re. /prive.al

Artikuj të ngjashëm