Të ngrirë nga i ftohti: Ronela publikon prapaskenat e klipit të ri (VIDEO)

By

Dy ditë më parë, Ronela Hajati publikoi projektin e saj për të cilin kishte punuar një kohë të gjatë – ‘Maje men’.

Kënga, muzika e së cilës u realizua nga Tull Production me tekst e melodi nga vetë artistja, u pëlqye dhe mori shumë komente pozitive.

Klikimet për këtë këngë në youtube kanë shkuar deri në 240 mijë për dy ditë.

Tani, Ronela ka vendosur që t’i publikojë prapaskenat e videoklipit, në llogarinë e saj në Instagram.

Në njërën video, këngëtarja zbuloi se gjatë xhirimeve ishte jashtëzakonisht ftohtë.

Ndiqni videot në vazhdim./Prive.al

Artikuj të ngjashëm