Të martuar me tre fëmijë: Komenti i Ermalit për Arianën, është ai që çdo grua do e donte (VIDEO)

By

Në bazë të imazheve që shohim në rrjete sociale, ata janë një familje e lumtur përplot harmoni përbrenda.

Ermal Fejzullahu, këngëtari i famshëm kosovar, ka prej kohësh i martuar me Arianën dhe kanë tre fëmijë, Artin, Bunën dhe Erën.

Në një përgjigje që ai ka dhënë për Prive, në rubrikën “50 pyetje”, ku flet për Arianën, bën një koment shumë simpatik për bashkëshorten e tij.

I pyetur se si do e përshkruante Arianën në pak fjalë, ai thotë: “Ajo është një bashkëshorte e shkëlqyer dhe një nënë shumë e mirë”.

Ndiqeni të plotë intervistën e tij në Prive:

Artikuj të ngjashëm