Të gjithë sytë tek gjoksi i saj – Morena pozon e zhveshur (FOTO)

By

Morena Taraku sapo ‘ndezi’ rrjetin me një fotografi të fundit.

Këngëtarja/modelja e njohur shqiptare, ka pozuar e zhveshur përballë aparatit të Norik Ukës.

Ajo e postoi imazhin në Instagram duke etiketuar fotografin dhe Sellmën e cila është kujdesur për grimin e saj.

Padyshim se sytë do të shkojnë tek gjoksi i saj të cilin ajo e ka mbuluar me duar por megjithatë një pjesë goxha e madhe shihet dukshëm.

Përveç kësaj, në pah janë tatuazhet e shumta të këngëtares të bëra gjatë viteve.

Kujtojmë që “Swag” është kënga e saj e fundit por ajo ka paralajmëruar projektin e ri i cili është gati dhe pritet të publikohet së shpejti./Prive.al

View this post on Instagram

@norikuka @sellmakasumoviq 🎬

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku) on

Artikuj të ngjashëm