Të gjithë sytë kah Rita, këngëtarja dridh skenën me paraqitje!

By

Ajo nuk ka turp asnjëherë që ta prezantojnë formën e saj të jashtëzakonshme.

Dhe duke u siguruar që të gjithë i kishin sytë kah ajo, Rita Ora të shtunën mbrëma dha një performancë fantastike në Capital FM’s Jingle Bell Ball.

Hot Right Now! The popstar put on a leggy display in the green and black checked outfit, standing out during the electrifying performanceHot Right Now! The popstar put on a leggy display in the green and black checked outfit, standing out during the electrifying performance

Ora fillimisht bëri një hyrje në ambientet e kësaj ngjarjeje e veshur si një babadimër super seksi, ndërsa më pas e pushtoi skenën e veshur në një kostum të verdhë me minifund, çizme dhe një pjesë të sipërme përfundi së cilës nuk mbante fare reçipeta.

Body On Me! Rita Ora, 26, ensured all eyes were on her as she stepped out for the first night of Capital FM's Jingle Bell Ball 2017 on Saturday at London's O2 Arena

Këngëtarja është dëshmuar energjike në skenë, përderisa ka treguar edhe vlerat e saj vokale në interpretim live. /Prive.al

Into the spirit: As she got more and more into the performance, Rita ditched the jacket to show off the matching crop top, as she showed off her stylish dance moves on the stageInto the spirit: As she got more and more into the performance, Rita ditched the jacket to show off the matching crop top, as she showed off her stylish dance moves on the stage

 

 

Artikuj të ngjashëm