Të gjithë e njohim vajzën të cilës Kim Kardashian ia dedikon gjithë karrierën e saj

By

Kim Kardashian mund të jetë një emër i famshëm tani, por nuk ishte gjithmonë kështu – dhe kjo mund të jetë për shkak të shoqes së saj Paris Hilton. Në një klip të ri Keeping Up With the Kardashians, Kim shpjegon se si Hilton, dikur shefja e saj, “i dh asaj një karrierë” … dhe ajo është përgjithmonë tepër besnike dhe mirënjohëse ndaj mikes së saj.

Kim Kardashian Paris Hilton

Kohë më parë, Kardashian në fakt ka punuar si stiliste dhe organizatore e dollapit për Hilton, duke u shfaqur në shfaqjen e saj të realitetit The Simple Life. Këto paraqitje patjetër që i kanë dhënë asaj një ekspozim (dhe një shije për stil) dhe Kardashian është përgjithmonë mirënjohëse për mundësinë që Paris i dha.

Në një klip nga sezoni i ardhshëm i 17-të i Keeping Up with Kardashians, Kardashian bisedon me motrën Khloe Kardashian për mënyrën sesi do të paraqitej në videon muzikore për këngën e re të Hiltonit, Best Friend’s Ass.

Kardashian shpjegoi, “Unë me të vërtetë do të doja të bëja gjithçka për të. Ajo më dha një karrierë, dhe unë e pranoj plotësisht këtë.”

Image result for kim kardashian paris hilton

 

 

Artikuj të ngjashëm