Të gjithë bashkë ndiejmë me Teuta Selimin kur tregon se për çfarë e ka marrë malli

By

Këngëtarja Teuta Selimi për një vit të tërë u shkëput nga prurjet muzikore si dhe nga vëmendja e publikut. Here pas here e pamë në Instagram kur ajo ndante postime të ndryshme.

Mirëpo këngëtarja u rikthye në një intervistë për PRIVE, për të na treguar se nga u ‘tret’ ajo.

Na tregoi në hollësi se si kishte qenë ky vit për të dhe në se ajo dhe familja e saj ishin infektuar nga virusi vdekjeprurës.

Për më tepër, ajo na tregoi se për çfarë e ka marrë malli, dhe thënë sinqerisht bashkë ndiejmë me këngëtaren.

Ajo thotë se i mungojnë mbrëmjet muzikore, mbledhjet familjare dhe netët e vona jashtë më mikeshat e saj.

Ndiqni të plotë rrëfimin e Teutës në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm