Të gjitha nënat do të pajtohen me këtë që tha Rihanna

By

Rihanna ka shumë në pjatën e saj, duke përfshirë titullimin show Super Bowl Halftime 2023, rikthimin e saj solo muzikor pas gjashtë vitesh dhe publikimin e vëllimit të katërt të diskutueshëm të Savage X Fenty Show. Por sipas këngëtares, asgjë nuk është në krye të prioritetit të saj të parë – të qenit nënë.

34-vjeçarja mirëpriti fëmijën e saj të parë, një djalë, me reperin A$AP Rocky në maj. Kur Rachel Smith e ET foli me këngëtaren e “Love on the Brain” në tapetin e kuq për premierën e Savage X Fenty Show Vol. 4, ajo u ndez kur reflektoi për pjesën më të mirë të rolit të saj të ri në jetë deri më tani.

“O zot, mëngjeset, kur shoh fytyrën e tij në mëngjes! Duke parë një fëmijë duke u zgjuar dhe ata thjesht janë të befasuar. Ata po përpiqen të kuptojnë se ku janë. Është pjesa më e lezetshme, është pjesa ime e preferuar e ditës”, tha këngëtarja, duke rrëfyer për momentet e saj të preferuara si nënë.

Rihanna vuri në dukje se ajo “i pëlqeu” momente të tilla me djalin e saj, duke pranuar gjithashtu se tashmë i është dashur t’i këndojë fëmijës, duke bërë këngë “freestyle” sa herë që mundet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm