Të gjitha detajet e këngës së re të 2TON

By

2TON nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtari nga Ferizaj së fundmi paralajmëroi fansat e tij se një projekt i ri vjen së shpejti.

Kënga është finalizuar, xhirimet e së cilës janë bërë në Shkodrën e bukur.

Ai ka paralajmëruar se kënga e re do të lansohet të premten, dhe ka ndarë edhe një sekuencë të shkurtër nga kënga dhe videoklipi.

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Ndërsa sot me anë të një postimi në llogarinë e tij në instagram, ai njoftoi ndjekësit se kënga do të lansohet nesër në ora 16:00. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Artikuj të ngjashëm