Të ftuarit mbërritën, Beckham e Clooney me gra të ftuarit e nderit në dasmën mbretërore

By

Të famshëm botërorë, nga muzika, filmi, sporti e televizioni, kanë arritur në dasmën mbretërore që sapo ka nisur në Londër.

Familja Clooney, Bekamët, aktori Idris Elba, sir Elton John dhe e famshmja Oprah Winfrey, janë disa nga yjet botërorë që kanë arritur në dasmën mbretërore në Britani të Madhe.

Pop royalty: No high-profile wedding would be complete without an appearance from stylish Beckhams, who today did not disappoint, with Posh donning killer red heels to team with a dark dress while her sartorially-sound-hubby wears a stylish suit

Idris Elba and his girlfriend Sabrina Dhowre a are among the famous stars to arrive at St George's Chapel in Windsor today

Princi Harry dhe e fejuara e tij Meghan Markle, janë vetëm 90 minuta larg momentit të martesës, ndërsa dhëndri është rrugës për në Kështjellën Windsor, për të marrë pjesë në dasmën e tij që është më e përfolura në histori.Oprah Winfrey has made the guest list and is seen arriving at St George's Chapel at Windsor Castle for the weddingpasi që edhe kur Prince Ulliam u martua me Kate Midelton, 21 milionë shikues e kishin ndjekur nga Britania e Madhe e 23 milionë shikues nga Shtetet e Bashkuara. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm