Të famshmit shqiptarë që u dyndën drejt Dubait këtë fillimvit!

By

Viti që lamë pas pamundësoi udhëtimet e shumta për fytyrat publike shqiptare të cilët janë mësuar gjithmonë që të jenë në lëvizje.

Por të paktën fillimin e 2021-ës, një pjesë prej tyre kanë vendosur që ta kalojnë jashtë.

Destinacioni është i njëjtë – Dubai.

Emiratet e Bashkuara Arabe kanë qenë zgjedhja e motrave Hoxha, Lorit dhe Sarës dhe jo vetëm.

View this post on Instagram

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha)

Atje gjenden edhe dy vajzat e Albërie Hadërgjonajt, Anxhelina dhe Agnesa. Teksa për këtë të fundit dihet se shoqërohet nga partneri, biznesmeni Valdrin Seci, për Anxhelinën nuk dihet nëse është vetë e dyta.

 

Një nisje më të bukur të 2021-ës pas një viti tejet të vështirë pa diskutim nuk mund të ketë.

Artikuj të ngjashëm