Të famshmit shqiptarë që po nisin biznese (VIDEO)

By

Këtë edicion të fundit në Prive, u zbulua se disa nga të famshmit tanë po nisin ose po zgjerohen në biznese.

Fjala është për çiftin e martuar Marina Vjollca dhe Getoar Selimin, dhe i famshmi tjetër që po  zgjerohet nën bizneset e tij është Noizy.

Materiali i përgatitur në videon e mëposhtme ua zbulo të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm