Të famshmit që shkëlqyen në tapetin e kuq të “People’s Choice Awards”

By

Çmimet “ People’s Choice Awards 2021”  janë më në fund këtu! Ngjarja më e madhe e kulturës pop të vitit u transmetua drejtpërdrejt nga Barker Hangar në Santa Monica, e organizuar nga aktori dhe komediani Kenan Thompson.

Artistët e muzikës, filmave, televizionit dhe kulturës pop zbuluan fatin e tyre pasi fituesit u kurorëzuan gjatë gjithë natës, gjatë shfaqjes së vetme të çmimeve të votuar totalisht nga njerëzit.

Në fotografitë më poshtë mund të shihni edhe paraqitjet më të bukura të tapetit të kuq. /Prive.al

Halle Berry

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Scarlett Johansson

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Kim Kardashian

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

H.E.R.

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Dwayne Johnson

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Laverne Cox

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Lili Reinhart

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Paris Jackson

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Avani Gregg dhe Charli D’Amelio

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Addison Rae 

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Tracee Ellis Ross

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

JoJo Siwa 

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Sarah Hyland

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Chelsea Handler 

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Mindy Kaling 

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Christine Quinn

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Tayshia Adams

Ç'veshën VIP-at në tapetin e kuq të

Artikuj të ngjashëm