Të famshmit që ranë në dashuri edhe në jetën reale (FOTO)

By

Ka shumë filma në të cilët protagonistët portretizojnë kimi të mundshme mes tyre dhe ndonjëherë, ajo vazhdon përtej xhirimeve.

Disa çifte të Hollywoodit janë bashkuar pasi ndanë rolet kryesuese në një film.

A doni të dini se cilët janë më të famshmit nga këto çifte? Shikoni listën e atyre që kaluan edhe kufijtë e fiksionit.

Rose Leslie and Kit Harington (Game of Thrones)

Alexis Bledel and Vincent Kartheiser (Mad Men)

Keanu Reeves and Charlize Theron (Sweet November)

Ashton Kutcher and Mila Kunis (That ’70s Show)

 Ryan Gosling and Rachel McAdams (The Notebook)

Penélope Cruz and Javier Bardem (Jamón, Jamón)

Miley Cyrus and Liam Hemsworth (The Last Song)

Robert Pattinson and Kristen Stewart (Twilight)

Brad Pitt and Angelina Jolie (Mr. & Mrs. Smith)

Natalia Dyer and Charlie Heaton (Stranger Things)

 Blake Lively and Ryan Reynolds (Green Lantern)

Ben Affleck and Jennifer Garner (Daredevil)

Zack Efron and Vanessa Hudgens (High School Musical)

Zack Efron and Vanessa Hudgens (High School Musical)

Artikuj të ngjashëm