Të famshmit që duken si vëllezër e motra me fëmijët e tyre (FOTO)

By

ADN -ja në trupin tonë është një përzierje e ADN -së së prindërve tanë. Për shkak të kësaj, ndonjëherë ne mund të dukemi tmerrësisht të ngjashëm me ta – dhe fëmijët e të famshmëve nuk bëjnë përjashtim. Pavarësisht nëse janë flokët, sytë, apo vija e nofullës, ka diçka tek ata që bën një ngjashmëri të qartë me prindërit e tyre.

Ne në Bright Side mblodhëm 15 fotografi të fytyrave publike dhe fëmijëve të tyre që vërtetojnë se molla me të vërtetë nuk bie larg pemës.

Kim Zolciak-Biermann dhe vajzat e saj Ariana Biermann dhe Brielle Biermann

Reese Witherspoon dhe vajza e saj Ava Elizabeth Phillippe

Uma Thurman dhe vajza e saj Maya Hawke

Jennifer Lopez dhe vajza e saj Emme Maribel Muñiz

Blythe Danner dhe vajza e saj Gwyneth Paltrow

Tish Cyrus dhe vajzat e saj Miley Cyrus dhe Noah Cyrus

Serena Williams dhe vajza e saj Olympia Ohanian

David Beckham dhe djali i tij Romeo Beckham

Nicole “Snooki” Polizzi dhe vajza e saj Giovanna LaValle

Elizabeth Hurley dhe djali i saj Damian Hurley

Kate Moss dhe vajza e saj Lily Grace

Lisa Rinna dhe vajzat e saj Amelia Grey dhe Delilah Belle

Jerry Hall dhe vajzat e saj Georgia May Jagger dhe Elizabeth Jagger

Yolanda Hadid dhe vajzat e saj Gigi Hadid dhe Bella Hadid

Diana Ross dhe vajza e saj Tracee Ellis Ross

Artikuj të ngjashëm