Të dy bashkë: Kjo është mbrëmja romantike e Brunos dhe Artës

By

Pak kohë pasi Prive zbuloi lidhjen e këngëtarit nga Threedots Bruno dhe aktores Arta Nitaj, dyshja më nuk po rezervohen nga syri i publikut.

Dedikimet e një foto e përbashkët nuk ka munguar nga Arta e cila sonte ka ndarë me ndjekësit një tjetër moment.

Ajo ka postuar një fotografi në Instagram ku shihet dora e Brunos e cila identifikohet lehtë shkaku i tatuazhit në një restorant në të cilin po shijojnë darkë.

Në një postim paraprak, Arta kishte vlerësuar pikërisht kohën e rezervuar për të nga ana e partnerit si tiparin më të mirë. Bruno duket të jetë në rrugën e duhur… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm