Tayna vjen me këngë të re

By

Nuk ka vonuar shumë që pas suksesit të ‘Columbiana’ reperja e re, Tayna të publikojë një këngë të re.

Artistja sot ka publikuar projektin muzikor ‘Shqipe’ i cili vjen me motive kombëtare.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm