Tayna sjell këngën me Cricket (VIDEO)

By

Tayna po vazhdon t’i lansojë projektet e albumit të ri.

Reperja kësaj radhe solli duet me producentin Cricket dhe kënga quhet ‘Pijetore’.

Më poshtë klipi ku reperja shkëlqen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm