Tayna ndryshon sërish, kësaj radhe flokët e saj kanë marrë ngjyrë interesante

By

Jemi mësuar që Taynën ta shohim në stile të ndryshme, sidomos kur bëhet fjala për flokët.

Reperja ka ndryshuar përsëri dhe kësaj radhe shumë interesant.

Tayna ka bërë flokët e saj ROZË – por me shumë gjasë ajo ka vënë parukë pasi edhe të parat i kishte të tilla.

Reperja e cila u bë e njohur pas hitit “Columbiana” aktualisht është duke punuar për projekte të reja pas disa javësh pauzë.

Tayna ka qenë njëra prej artistëve më të kërkuara gjatë vitit të kaluar dhe po vazhdon të jetë edhe këtë vit./Prive.al

View this post on Instagram

Sitting p9ski

A post shared by Tayna (@tayna) on

Artikuj të ngjashëm