Tayna me temë personale në këngën e re, këto janë detajet

By

Pas më shumë se 1 muaji pauzë, Tayna është gati për ta publikuar këngën e saj të re.

Projekti i cili ka temë personale, do të lëshohet nga data 13 ose 14 shkurt.

Gjithçka është realizuar në studion e Cricket, aty ku reperja ka nisur karrierën dhe më pas u bë shumë e njohur.

Që kënga ka temë personale, e zbuloi edhe vet Tayna pasi u pyet nga ndjekësit se kur do të dalë projekti i ri.

Detajet të tjera i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm