Tayna, e vetme përballë të gjithëve! (VIDEO)

By

Në videon e mëposhtme keni mundësi të ndiqni intervistën ekskluzive dhënë nga Tayna.

Reperja zbulon shumë gjëra nga jeta e saj personale dhe ajo profesionale.

A do të ketë bashkëpunime, çfarë këngë të reja po sjellë ajo, a e pengon Sony në famë dhe shumë të tjera.

Mos e humbisni këtë intervistë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm