Tayna dhe L’Algerino bashkëpunojnë sërish dhe kjo është data e publikimit

By

Tayna përmes një postimi në Instastory, ka zbuluar datën e publikimit të këngës së re.

“La Boca”, titullohet projekti i ri, i cili është në bashkëpunim me reperin francez L’Algerino.

Kënga do të publikohet sonte në platformën Youtube në orën 18:00.

Këngëtarja, gjithashtu në rrjetin social Instagram, ka publikuar disa fotografi nga xhirimet e videoklipit të këngës. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Tayna (@tayna)

Artikuj të ngjashëm