Tayna arrin 1 milion ndjekës në Instagram – këto janë fjalët e saj

By

Reperja më e njohur shqiptare, Tayna, ka arritur plot 1 milion ndjekës në Instagram.

Artistja e cila arriti famë dhe vëmendje një vit më parë me këngën “Columbiana”, tha se gjithë kjo kohë ka qenë ëndrra më e bukut.

Tayna hyri në Instagram për të ndarë një fotografi nga klipi I fundit dhe për t’I falënderuar të gjithë për përkrahjen.

Mund të themi që Tayna është artistja e parë shqiptare që e arriti këtë numër ndjekësish për një kohë kaq të shkurtër.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm