Taylor Swift ‘bëhet bashkë’ me Joe Jonas në festën e organizuar nga ajo

By

Taylor Swift festoi koncertin e saj të suksesshëm “Saturday Night Live” duke festuar me disa nga miqtë e saj më të ngushtë, përfshirë ish të dashurin e saj.

Pas përformimit të një versioni 10 minutësh të “All Too Well” në skenën e Studio 8H, këngëtarja u drejtua për një festë pas mbrëmjes së shtunës.

Swift, 31 vjeç, dukej e lezetshme me një pallto të zhveshur mbi një ansambël tërësisht të zi, duke e kompletuar pamjen e saj me një manikyr të kuq të ndezur.

Asaj në festë iu bashkua një nga ish të dashurit e saj më të famshëm, Joe Jonas, i cili ishte me gruan e tij, Sophie Turner.

Swift dhe Jonas, 32, u takuan shkurtimisht në vitin 2008. Ata janë bërë sërish miq vitet e fundit pasi Swift i kërkoi falje Jonas për një gabim që bëri që qoi në ndarjen e tyre.

Në mbrëmje mungoi i dashuri i Swift, Joe Alwyn. Aktori, 30 vjeç, ndodhet aktualisht në Panama për të filmuar një projekt të ri.

Sikur të mos mjaftonte emocioni i albumit të saj të ri “Red (Taylor’s Version)”, versioni i shkurtër “All Too Well” dhe një paraqitje në “SNL”, Swift zbuloi gjithashtu se kishte një surprizë më shumë për fansat gjatë fundjavës, një video muzikore për këngën e saj të papublikuar më parë “I Bet You Think About Me (Versioni Taylor)”.

Artikuj të ngjashëm