Taulant Xhaka ndan foton e bukur me djalin

By

Pak javë më parë, futbollisti Taulant Xhaka dhe partnerja e tij Arbnora u bënë prindër për herë të parë.

View this post on Instagram

Welcome to the world my little angel!💙👼🏻 Mom and Dad love you endlessy.♥️Klevis Xhaka @__arbnoraaaaaa__

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Me ardhjen në jetë të djalit, Klevis, pashmangshëm ai ka pushtuar përditshmërinë e çiftit e rrjedhimisht edhe fotot në rrjete sociale.

View this post on Instagram

Today is my birthday. God and my wife gave me the most beautiful gift and that was you my son. Thank you for making me your dad. You have a strong beautiful mother, a father who will protect you forever.I love you and your mama unconditionally. @__arbnoraaaaaa__ Heute ist mein Geburtstag. Gott und meine Frau gaben mir das schönste Geschenk und das warst du mein Sohn. Danke, dass du mich zu deinem Vater gemacht hast. Du hast eine starke schöne Mutter, einen Vater, der dich für immer beschützen wird. Ich liebe dich und deine Mutter bedingungslos. Sot është ditëlindja ime. Zoti dhe gruaja ime më dhanë dhuratën më të bukur dhe kjo ishte ti djali im. Faleminderit që më ke bërë babanë tënd. Ju keni një nënë të bukur të bukur, një baba që do t'ju mbrojë përgjithmonë. Unë ju dua dhe nënën tuaj pa kushte.

A post shared by Taulant Xhaka (@tx.34) on

Si një baba i ri, Taulanti është treguar tejet aktiv duke ndarë me ndjekësit gëzimin e tij.

Sot, ai ka ndarë për herë të parë edhe fotografinë e përbashkët me djalin. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm