Taulant Xhaka me fjalë emocionuese pasi u bë xhaxha për herë të parë

By

Sot erdhi në jetë vajza e yllit të futbollit, Granit Xhakës.

Ai dhe bashkëshortja e tij u bënë prindër të një vajze të cilës nuk ia kanë zbuluar ende emrin.

Pas këtij lajmi të mirë, urimi i veçantë publik i erdhi nga vëllai i tij poashtu futbollist, Taulanti.

Ai u shpreh tejet i emocionuar pasi u bë xhaxha për herë të parë.

“Sod esht nje dit e veqant per mu.. me plot gezim e lumturi, qe u bona per her te par axhë!!! Jom krenar me ty vlla @granitxhaka jam i bindur qe behesh ni prind i mrekullushem edhe ni prind me shum dashuri ndaj priceshes tvogel❤️ tash shkoj pak te @leonita.x per mu je jo veq nusja e vllavit po edhe motra ime edhe do te kesh gjithmon mbështetjen ton! Axhi Taulant do te jet gjithmon ktu per ty princesha e vogel❤”, ka shkruar Taulanti poshtë fotografisë së njëjtë me Granitin.

Urime Granitit dhe Leonitës për foshnjën e porsalindur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm