Taulant Xhaka feston ditëlindjen: Ja sa vite mbush futbollisti!

By

Futbollisti i FC Basel dhe Kombëtares Shqiptare, Taulant Xhaka, ditën e sotme shënon një nga ditët më të rëndësishme të jetës së tij.

Bëhet fjalë për ditëlindjen e futbollistit i cili sot mbush plot 26 vite.

Karriera e tij po ecën mrekulli teksa paralel me të po ecë edhe jeta private tek e cila, Taulanti po tregohet mjaft i mbyllur për mediat.

Sidoqoftë, ditën e tij të veçantë i pari arriti t’ia urojë vëllau, Graniti, i cili zgjodhi Instagramin për të bërë diçka të tillë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm