Taulant Xhaka bëhet baba për herë të parë

By

Në familjen Xhaka ka një gëzim të madh, sepse në jetë erdhi një bebe.

Taulant Xhaka dhe bashkëshortja e tij Arbnora u bënë prindër për herë të parë të një vogëlushi që e quajtën Klevis.

Çifti hynë në Instagram për të ndarë lajmin e gëzueshëm duke ndarë edhe një fotografi. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm