Tashmë prindër të rinj, çifti i famshëm festojnë përvjetorin e parë të martesës

By

Kohë më parë u bë i ditur lajmi se aktorja shqiptare Eliza Dushku është në pritje të ëmbël dhe me 2 gusht ajo solli në jetë një vogëlush të adhurueshëm.

View this post on Instagram

Our BABY = #Bourne ✨ Can you feel the love, Philip “Bourne” !? 🦁🥰😝 So 🙏 for all this love ♥️

A post shared by Official Eliza Dushku (@elizadushku) on

38-vjeçarja është e martuar me partnerin e saj disa vite më të madh në moshë, Peter Palandjiani i cili është CEO i Korporatës Interkontinentale Real Estate.

Ata po festojnë përvjetorin e tyre të parë, më të lumtur dhe të përmbushur se ndonjëherë tjetër me familljen e tyrë të vogël. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm