Tashmë nuk ka dyshime, ky është super çifti në shoubizin shqiptar

By

Prej kohësh përflitet lidhja mes menaxherit të njohur Denis Avdiu dhe modeles Dorina Gegiçi.

View this post on Instagram

A post shared by Dorina Gegiçi (@dorinagegici)

Në fakt, çifti janë treguar goxha të suksesshëm që raportin e tyre prej tashmë një periudhe relativisht të konsiderueshme ta mbajnë larg syrit të publikut.

E është dashur tek një datë e shënuar, ditëlindja e Dorinës që akujt të shkrihen.

Për të parën herë, Avdiu, i cili është menaxher i këngëtarit Butrint Imeri, njëherësh themelues i AVD Digital, ka publikuar një fotografi me të dashurën.

Nuk e ka ‘tjerrë’ shumë për të dashurën e tij. Ai është mjaftuar përpos me publikimin e fotografisë me një urim modest publikisht duke u shprehur në anglisht: “Urime ditëlindjen”.

Çifti duken për mrekulli bashkë dhe ne urojmë që gjithmonë t’i shohim në këtë formë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm