Tashmë një vjece dhe Bella e Valdrin Sahitit s’mund të dukej më simpatike se kaq

By

Vogëlushja e Valdrin Sahitit është bërë tashmë një vjeçe.

Një vit lumturi në shtëpinë e dizajnerit të famshëm kosovar ka sjellë Bella, ndërsa sot familja e saj kremton ditëlindjen e vogëlushes.

View this post on Instagram

✈️

A post shared by VALDRIN SAHITI (@valdrinsahitiii) onSahiti e ka shpërndarë një fotografi në profilin e tij ën Instagram të vajzës së tij tashmë një vjeçe, e cila s’mund të bëhej sot më simpatike se kaq.

E veshur në një fustan në ngjyrë të gjelbër e me pendla, ajo na i vodhi zemrat këtë mëngjes!

Shumë urime për Bellën edhe nga Prive…

Artikuj të ngjashëm