Tashmë e dimë! Kështu do duken të famshmit shqiptarë kur të plaken

By

Fillimisht e pamë tek e famshmja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha. Ajo e plaki veten me një aplikacion të cilin mund ta shkarkojë kushdo në Android apo iOS, dhe mania mori dhenë!

Face App u popullarizua aq shumë brenda një dite, sa shumë yje nuk e patën problem të plaken virtualisht, e t’i publikojnë fotografitë e tyre në rrjete sociale.

Disa dukeshin bukur, disa jo edhe aq mirë, megjithatë një gjë tash e tutje e dimë, kështu do duken ata kur të plaken.

Prive sjell më poshtë një seri imazhesh si përmbledhje, të të famshmëve shqiptarë si pleq!

Artikuj të ngjashëm