Tashmë 2 muaj i fejuar: Stresi bëhet romantik në urimin për Kejsin

By

Kanë kaluar mbi 60-të ditë që kur reperi i njohur shqiptar Arkimed Lushaj, shpalli publikisht fejesën e tij me një vajzë nga Tirana.

Reperi që njihet për sjellje rebele e prej një djali “gangster”, ia ka falë zemrën vajzës me emrin Kejsi dhe vendosi që dashurinë ta qojë në hapin tjetër, duke u fejuar me te.

Dhe ai po mbanë shënime dhe po i kujton datat e rëndësishme, qoftë ajo vec edhe dy mujori i fejesës me të dashurën.

Reperi ka shkruar në Instagram duke e uruar Kejsin për 2 mujorin e fejesës me fjalë të bukura dashurie.

“Sot 2 muaj ndërruam unazat sot dy muaj jeta jone mori krejt një hap tjetër dhe një mision qe me dëshirën e te madhit zot te jetë përjetë”, ka qenë postimi i Stresit. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/Bhu-epRBswo/?taken-by=stresi

Artikuj të ngjashëm